Szanowni Państwo, zachęcamy do zapoznania się z poniższymi opiniami o firmie Auto Arek. Opinie te zostały sporządzone przez naszych zadowolonych Klientów!

auto arek opinie car 2

Auto Arek Opinia BMW 3

Michał z Bytomia

Z firmą Auto Arek miałem okazję współpracować blisko 3 lata temu. Planowałem kupno BMW serii 3 z Niemiec, lecz nie miałem czasu by zająć się tym osobiście. Dlatego wybrałem usługi specjalistów z Auto Arek. Od razu było widać, że firma ta zna niemiecki rynek samochodowy jak własną kieszeń. Dość szybko znaleźli auto jakiego poszukiwałem od blisko pół roku. Jego stan techniczny był niemal idealny i do dzisiaj auto ani razu mnie nie zawiodło. Co istotne, nie musiałem się martwić o jakiekolwiek sprawy celne czy formalne. Opinie o firmie Auto Arek naprawdę są prawdziwe. Warto im zaufać.

Auto Arek Opinia Audi A4 Avant 2.0 TDI

Dariusz z Wrocławia

Po sprzedaży mojego Audi 80 szukałem godnego następcy. Osobiście bałem się jednak trochę, że działając na własną rękę popełnię jakiś błąd. Jak tu nie paść ofiarą oszustwa, kiedy kupować będę od obcojęzycznego sprzedawcy, którego przecież nie znałem? Z pomocą przyszła mi oferta firmy Auto-Arek Łapino. Opinie na jej temat przekonały mnie, że można im spokojnie zaufać. Zleciłem im wszystko i nie zawiodłem się. Sprowadzili dla mnie A4 kombii, które nie miało żadnych wad ukrytych ani widocznych. Do dziś nim jeżdżę i jak dotychczas żadnej usterki. Każdemu mogę polecić Auto Arek Łapino.

Auto Arek Opinia Audi A4 2.0 TFSI

Waldemar z Gdańska

Nigdy wcześniej nie kupowałem auta z Niemiec. Tym razem wybór padł na markę Audi, najlepiej z w wersji SLine. Okazało się, że marzenia się spełniają. Umówiłem się na rozmowę do siedziby firmy Auto Arek w Łapinie i przedstawiłem swoje oczekiwania. Pracownicy przyjęli mnie na miejscu bardzo miło i otrzymałem odpowiedź na wszystkie nurtujące mnie pytania. Szybko okazało się, że nie będzie problemu ze znalezieniem Audi dla mnie. Firma Auto-Arek załatwiła wszystko w moim imieniu. Autem cieszę się do dziś.

Auto Arek Opinia Mercedes Benz E-Klasse 320

Halina z Wałbrzycha

Nigdy nie znałam się zbytnio na samochodach, lecz wiedziałam, że chciałam jeździć autem prestiżowej marki. Nie miałam funduszy na Mercedesa z salonu, dlatego zdecydowałam się kupić używany pojazd sprowadzony z Niemiec. W internecie wyszukałam firmę, która zajmuje się importem samochodów z Niemiec. Szybko trafiłam na Auto-Arek – bezpośredniego importera aut z Niemiec. Okazali się prawdziwymi profesjonalistami. Od pierwszej rozmowy spotkałam się z miłą i profesjonalną obsługą. Zostałam bardzo sprawnie. Dość szybko od rozpoczęcia współpracy przedstawiono mi 5 różnych egzemplarzy Mercedesów do wyboru. Pracownicy Pana Arkadiusza pomogli mi dokonać niełatwego przecież wyboru. Nie tylko sprowadzono mój wymarzony model samochodu, lecz także nie musiałam martwić się o sprawy celno-formalne. Sam Mercedes był w pięknym wiśniowym kolorze i do tego był w perfekcyjnym stanie i jeżdżę tym samochodem już kilka lat i do tej pory spisuje się bez zarzutu. Polecam firmę Auto Arek Łapino!

Auto Arek Opinia Ford Focus

Agnieszka z Poznania

Szkoda mi było kasy na zakup nowego samochodu, a używane auta krajowe nie były w zbyt dobrej kondycji. W sumie nie ma się co dziwić, bo każdy przecież widzi, jakie tu są drogi. Dlatego wymarzyłam sobie używane autko z Niemiec. Niestety nie znam sę na autach zbytnio. Na szczęście pomogła mi firma Auto-Arek z miejscowości Łapino. Duża wiedza i wiele kontaktów handlowych w Niemczech zdecydowały o podpisaniu umowy z firmą Auto Atrek. A co najważniejsze, Focus który znalazł dla mnie Pan Arek był niemal w nienagannym stanie. Jeżdżę nim niedługo, ale jestem w pełni przekonana, że rzeczywiście jest to samochód bezwypadkowy. Mogę każdemu polecić Pana Arka i jego pracowników. Znalezione w sieci opinie o nich są całkowicie prawdziwe!