Auto Arek Łapino – jesteśmy dla Ciebie!

Do pomocy przy imporcie auta z zachodu warto zaangażować specjalistyczną firmę. Dla najlepszego wyboru można poszukać opinii w sieci. Auto Arek Łapino zabiega od zawsze o swoją renomę i dlatego jej opinia w sieci jest jest nienaganna. Zanim skorzystasz z oferty firmy Auto-Arek, zapoznaj się wcześniej z opiniami na temat współpracy z nami. wiemy doskonale, że rynek pełen jest oszustów, którzy sprowadzają używane samochody nadające się raczej na złom. Wcześniej zachwalają je jednak jako bezwypadkowe i pozostające w dobrym stanie technicznym. Popularne jest też niestety tzw. korygowanie liczników, tak aby wskazywały one mniejszy przebieg niż w rzeczywistości.

auto arek opinie car 1

Nasza firma stanowczo potępia nieuczciwe praktyki nieuczciwych pseudo-importerów pojazdów. Sprowadzamy z Niemiec wyłącznie bezwypadkowe samochody. Szanujemy klientów, dlatego nie możemy pozwolić sobie na żadne kłamstwa. Współpracujemy wyłącznie z profesjonalnymi i wiarygodnymi dealerami. Możesz być zatem pewien otrzymania auta w 100% legalnego, który na pewno Cię nie zawiedzie. Będzie on posiadał aktualny przegląd, historię serwisowania, a także wszelkie inne dokumenty.

Zapoznaj się z opiniami o firmie Auto Arek

Niejednokrotnie, po zakupie niektórzy klienci firmy Auto Arek przesyłali na adres mailowy naszej firmy wiadomości w formie opinii. Na łamach naszej strony chcielibyśmy przytoczyć kilka z nich. Trudno o lepszą motywację do dalszej pracy, niż właśnie uznanie ze strony Klientów. Cenne są też dla nas wszelkie uwagi naszych klientów, gdyż dążymy do tego, aby satysfakcja ze współpracy w przyszłości była jeszcze wyższa.

Darek z Warszawy

Bardzo się cieszę, że trafiłem na firmę Auto Arek z Łapina. Od samego początku miałem poczucie, że tym razem się nie zawiodę. Miła obsługa od samego początku oraz spore doświadczenie w motoryzacji. W moje ręce trafiło Mondeo w niemalże doskonałym stanie technicznym. . Poza tym pojazd posiadał niewielkie zarysowania, które w niczym mi nie przeszkadzają. To niesamowite, że można za tak niewielkie pieniądze kupić używane auto, któremu niczego nie brakuje.

 

Marysia z Rybnika

W Polsce trudno kupić używany samochód w przyzwoitym stanie. Dlatego zdecydowałam się zwrócić po pomoc do firmy Auto-Arek. Opinie, jakie mieli znajomi na temat tej firmy na tyle mnie zachęciły, że postanowiłam zaryzykować. No i było warto. Otrzymałam samochód prestiżowej marki BMW , który jest bezwypadkowy nie tylko na papierze. Jego stan techniczny i wizualny nie budzi żadnych zastrzeżeń. Mogę więc bezpiecznie podróżować ze swoimi dziećmi, bez obaw o ich bezpieczeństwo.

 

Edward z Wąbrzeźna

Sporo się słyszy o przekrętach importerów zajmujących się sprowadzaniem aut z Niemiec, które podobno ukrywają wady techniczne pojazdów i manipulują wartościami liczników. Bałem się więc trochę kupować używanego samochodu , dopóki nie znajdę wiarygodnych opinii o importerze. Na szczęście mój dobry znajomy korzystał w przeszłości z usług firmy Auto-Arek i polecił mi ją w jednej z rozmów. Jak się okazało, to był strzał w dziesiątkę! Dostałem nie tylko auto wymarzonej marki, lecz także pełną dokumentację. Ponadto pracownik firmy Auto Arek zatroszczył się o sprawy formalne i celne – pracownicy Auto-Arek z Łapina załatwili wszystko w 2 dni. Nie było też żadnego problemu z tym, że nie dysponowałem wystarczającą kwotą pieniędzy ma zakup auta. Zaproponowano mi wygodną płatność na raty. Dziś z czystym sumieniem mogę polecić firmę Auto Arek.

 

Więcej opinii o firmie Auto Arek znajdziesz na stronie z opiniami – zapraszamy do lektury i współpracy!